Тротуарна плитка Золотий Мандарин

Популярні товари

Переваги тротуарної плитки

Відділ продажу

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Доставка

Виконуюмо доставку за мінімальними цінами

Оплата

Готівкою по факту доставки

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Документи

На кожен проданий товар ми маємо на нього сертифікати, видаткові

Купити тротуарну плитку Золотий мандарин (апельсин)

Плитка для тротуару – екологічний виріб, котрий відрізняється надійністю та довговічним експлуатуванням. Сьогодні продаж бруківки за доступними цінами дозволяє використовувати її для декорування доріжок та цілих майданчиків біля будинків, офісів, тощо. Бруківка тротуарна досить часто використовується для укладання доріг на АЗС, біля складів та територій заводів з інтенсивним рухом. Широкий асортимент кольорів та наявність різних форм дозволяє створювати цілі картини замість дорожнього покриття.

Особливості продукту ТМ Золотий Мандарин

Виробництво тротуарної плитки/бруківки від ТМ Золотий Мандарин здійснюється з чітким дотриманням вимог. тротуарна плитка від виробника піддається контролю якості на всіх етапах виробництва. Завдяки новим технологіям та сучасному обладнанню виробник тротуарної плитки виготовляє багато різновидів власної продукції. Асортимент торгової марки:

  • плитка 40мм – використовується для укладання пішохідних доріжок;
  • бруківка 60 мм – підходить для ділянок з незначним автомобільним навантаженням;
  • вироби товщиною 80мм – чудовий варіант для дорожнього покриття з постійним рухом;
  • плитка 100-120мм – використовується для мощення дороги під рух важких та надважких автомобілів.

Завод тротуарної плитки має також товар призначений для зон паркування. Різноманітний вид (форми) тротуарної плитки дозволяють комбінувати різні елементи, завдяки чому можна втілювати в життя різні унікальні рішення. Правильно підібрана товщина тротуарної плитки та висока якість готової продукції здатна витримувати різні навантаження та залишатися в незмінному вигляді протягом десятиліть.

Переваги продукції

Укладка тротуарної плитки сьогодні є найбільш популярним варіантом створення дорожнього покриття на приватних територіях та загальнодоступних ділянках. Простота та лаконічність форм, можливість створення візерунків та поєднання різних кольорів – все це робить бруківку лідером ринку. Завдяки великій палітрі кольорів покупці отримують можливість виділяти власну присадибну ділянку. Колір тротуарної плитки дозволяє створювати різнобарвні покриття або квіткові орнаменти, зробити акцент на деяких зон або прикрасити усю ділянку. Все залежить від смаків покупця.       

Серед конкурентів ТМ Золотий Мандарин виділяють наступні характеристики:

  • підвищена міцність;
  • знижений коефіцієнт поглинання та надзвичайна стійкість до морозів;
  • високий рівень зносостійкості та довготривале експлуатування без стирання;
  • стійкість кольорового покриття та широкий асортимент.

Де краще купувати?

Zavod Brukivky інтернет – магазин тротуарної плитки від виробника. В нашому асортименті великий вибір продукції від ТМ Золотий Мандарин та інших виробників. Завдяки співпраці безпосередньо з виробником вартість нашого товару нижче ніж у конкурентів. Ціна вказана на сайті та прайс-листі завжди актуальна та приємно дивує.

На товар різних товарних марок покупцям дається гарантія. Ми з задоволенням відповімо на питання котрі виникають в процесі вибору та оформлення замовлення. При необхідності кожен клієнт може проконсультуватися з нашими спеціалістами та отримати необхідну допомогу.

Київ та Київська область має можливість купити продукцію з доставкою та вигрузкою в нашому офісі. На сайті можливо замовити тротуарну плитку в будь-яке місто України. В цьому випадку доставка на адресу не передбачає вигрузку. За необхідності наша компанія допомагає покласти тротуарну плитку, ціна такої послуги залежить від багатьох факторів і визначається в індивідуальному порядку.

🍀 Які ціни на тротуарну плитку Золотий Мандарин?

Ціна на тротуарну плитку Золотий Мандарин варіюється від 300 до 510 грн.

💰 Де купити тротуарну плитку Золотий Мандарин?

Ви можете купити тротуарну плитку Золотий Мандарин онлайн на сайті Zavod Brukivky.

🍀 Який термін служби тротуарної плитки Золотий Мандарин?

Термін служби тротуарної плитки Золотий Мандарин залежить від багатьох факторів. При правильному укладанні та експлуатації до 40 років і більше.

💎 Які форми тротуарної плитка Золотий Мандарин найбільш популярні?

Найбільш популярними є форми: Модерн, Патерн, Плита 900х450, Старе місто.