Тротуарна плитка Васильків

Бренд

Переваги тротуарної плитки

Відділ продажу

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Доставка

Виконуюмо доставку за мінімальними цінами

Оплата

Готівкою по факту доставки

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Документи

На кожен проданий товар ми маємо на нього сертифікати, видаткові

Купити тротуарну плитку в Василькові

Тротуарна плитка від виробника в Василькові активно використовується як основний матеріал при благоустрої пішохідної зони приватними особами, комерційними організаціями та муніципальними службами. Сьогодні безліч компаній здійснює продаж будівельних матеріалів: бруківку тротуарну, бордюри, водостоки та цемент у Василькові. Але саме наша компанія, пропонує високу якість з гарантією за низькими цінами.

Сфера використання будівельних матеріалів

Популярність бруківки зумовлена ​​високим рівнем її міцності, надійності, тривалим експлуатаційним терміном, а також чудовою зовнішньою естетикою. Тротуарна плитка здатна витримувати перепади температур. Навіть при різких змінах температури її поверхня залишається цілою, без утворення тріщин та сколів.

Враховуючи особливості та характеристики такого матеріалу, тротуарна плитка у Василькові купується з метою оновлення дорожнього покриття пішохідної зони. Також сучасні будматеріали використовуються для вирішення інших завдань, серед яких:

  • облаштування покриття на автостоянках;
  • облагородження прибудинкової території;
  • реалізація дизайнерських ідей, спрямованих на підвищення естетики ландшафтів паркової зони, заміських будинків, садів та скверів.

Чому слід обрати Завод Бруківки?

Щоб забезпечити якісне дорожнє покриття, важливо купити тротуарну плитку перевіреного виробника в Україні, який надає відповідний сертифікат якості. Завод Бруківки – інтернет – магазин тротуарної плитки, який є офіційним дилером багатьох торгових марок нашої країни. Кожен завод тротуарної плитки пропонує широкий асортимент продукції на будь-який смак. А різноманітний колір тротуарної плитки дозволить створювати цікаві та унікальні візерунки.

Виробництво тротуарної плитки/бруківки в нашій країні здійснюється методом вібролиття або вібропресування. Саме від технологій які використовує виробник тротуарної плитки залежать технічні властивості готових виробів. В наявності завжди є різна товщина тротуарної плитки – 25, 40, 60, 80, 100, 120 мм. Також в залежності від призначення можна використовувати різні види (форми) тротуарної плитки.

На нашому сайті кожен клієнт може ознайомитися з вартістю товарів в прайс-листі та замовити продукцію в будь-якому об’ємі. Є доставка товару в Київ, Васильків, Київську область та інші міста країни. Ще одним профільним направленням компанії є укладка тротуарної плитки та бордюрів. Ми готові покласти тротуарну плитку ціна залежить від багатьох факторів, тому визначається в індивідуальному порядку.

Тротуарна плитка Васильків
Тротуарна плитка Васильків