Тротуарна плитка Подвійне Т

Вид Подвійне Т
Товщина плитки, мм 60, 70, 80, 100
Розміри, мм 200х165
Морозостійкість, цикл F 200
Водопоглинання, % Не більше 6
Стираність, г/см кв Не більше 0,7
Гарантія Від виробника
Сертифікат якості В наявності
Доставка Київ (область), Україна
Ціна, грн/м2 304

Тротуарна плитка Подвійна Т фото, варіанти укладання

Наші партнери

Переваги тротуарної плитки

Відділ продажу

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Доставка

Виконуюмо доставку за мінімальними цінами

Оплата

Готівкою по факту доставки

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Документи

На кожен проданий товар ми маємо на нього сертифікати, видаткові

Кольори тротуарної плитки Подвійне Т

сірий

коричневий

червоний

персиковий

оливковий

графіт

білий

жовтий

Купити тротуарну плитку Подвійне Т

Протягом багатьох років для створення тротуарів та доріжок незмінно використовується бруківка. Така популярність викликана доступною вартістю та високою якістю в поєднанні з широким асортиментом кольорів та форм. Останнім часом все більше покупців обирають бруківку тротуарну Подвійне Т виготовлену з бетонної суміші методом вібропресування.

Властивості плитки Подвійне Т

Подвійне Т або Двотавр – тротуарна плитка від виробника яка виготовляється вібропресувальним методом з цементу марки В35. Значна товщина тротуарної плитки робить її стійкою до інтенсивних навантажень, температурних перепадів та ударів.

Спеціальний вид (форма) тротуарної плитки забезпечує щільне з’єднання окремих елементів між собою. Правильна укладка тротуарної плитки дозволяє створити покриття, яке не буде зміщуватись навіть під важким транспортом. Найчастіше цей вид виробів використовується на перонах вокзалів, парковкувальних та на промислових територіях.

Важливі технічні показники виробів:

  • марка бетону – В35;
  • морозостійкість – F 200;
  • товщина виробів – 60, 80,100 мм;
  • мінімальний термін гарантії – 10 років;
  • типові розміри – 200х165/170;
  • колір тротуарної плитки – персиковий, оливковий, венге, вишневий, графіт, перлина, сахар, сірий.

Які показники важливі?

Виробник тротуарної плитки виготовляє Подвійте Т з сухої суміші високоякісного цементу, піску та щебеню, що є гарантією підвищеної міцності елементів. В процесі виробництва використовується технологія вібропресування, за допомогою якої суха сировина трамбується, утворюючи тверді вироби з напівглянсовою фактурою.

Не менш важливим у виборі плитки є показник водопоглинання. Цей параметр є фактично синонімом довговічності, від нього залежить період експлуатації бруківки. Вироби, які поглинають вологу, подібно губкам не здатні витримувати сильне зниження температури повітря. Після декількох вологих сезонів та сильних морозів, покриття починає тріскатись та кришитися. Плитка Двотавр практично не поглинає воду, тому їй не страшні навіть різкі зміни температурних показників. А отже буде залишатися в незмінному вигляді протягом усього експлуатаційного періоду.

Перш ніж передати продукцію на продаж кожен завод тротуарної плитки має перевірити партію на відповідність заявленим технічним характеристикам. Особливо важливим є тест на стискання, який вказує на міцність. Вироби Подвійне Т проходить будь-який тест на відмінно. При цьому його ціна залишається незмінно привабливою.

В якому магазині придбати плитку Подвійне Т?

Оскільки інтернет – магазин тротуарної плитки Завод Бруківки здійснює продаж продукції від виробників, у нас можна купити бруківку Двотавр за найбільш вигідними цінами. Виробництво тротуарної плитки/бруківки Подвійне Т майже у всіх виробників здійснюється методом вібропресування, тому на вартість більше впливає колір, торгова марка та обсяг замовлення. Переваги компанії Завод Бруківки:

  • досвід укладки. Професіонали готові покласти тротуарну плитку ціна залежить від обсягу замовлення;
  • наявність сайту. на нашій сторінці можна замовити потрібний товар, переглянути прайс-лист, дізнатися більше про компанію;
  • власний транспорт. Незалежно від обсягу можлива доставка плитки за вказаною адресою з вигрузкою або без. Можлива доставка по Києву, Київській області та інші міста України;
  • варіанти оплат. Для наших покупців доступний готівковий та безготівковий розрахунок.

Більш детальну інформацію про умови співпраці та необхідну консультацію наші клієнти можуть отримати за номером телефону.