Тротуарна плитка Буча

Бренд

Переваги тротуарної плитки

Відділ продажу

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Доставка

Виконуюмо доставку за мінімальними цінами

Оплата

Готівкою по факту доставки

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Документи

На кожен проданий товар ми маємо на нього сертифікати, видаткові

Купити тротуарну плитку в Бучі, найкраща ціна

Тротуарна плитка Буча від виробника є найбільш популярним дорожнім покриттям. Матеріал має безліч переваг, які роблять його незамінним у порівнянні з аналогічними виробами, що використовувалися раніше для мощення територій. Ніщо так не прикрасить майданчик заміського будинку, як унікальний орнамент з плитки високої якості. Виготовлена ​​з якісних матеріалів (цемент, щебінь, пісок, пігмент), бруківка має високі експлуатаційні характеристики, не боячись перепадів температури. У цьому бруківка тротуарна набагато перевершує асфальт, який у літню спеку “пливе”, виділяючи шкідливі речовини.

Особливості виробів

Плитка для мощення довговічний та досить практичний будівельний матеріал. Нею зручно ходити взимку і в дощ, завдяки шорсткої поверхні. Слід відзначити також ремонтопридатність. Зіпсовані частини можна демонтувати, виконати будівельні роботи, а потім здійснити повторну укладку тротуарної плитки.

Виробництво тротуарної плитки/бруківки здійснюється методом вібропресування з використанням сучасного обладнання. Різноманітний колір тротуарної плитки дозволяє створювати унікальні візерунки, якими можна прикрасити ландшафт приватних будинків та громадських місць відпочинку в Бучі. виробник тротуарної плитки обов’язково дає гарантію на власну продукцію, що підтверджується сертифікатами якості. Товщина тротуарної плитки повинна обиратися відповідно до навантажень.

Де краще купувати плитку?

Вібропресована тротуарна плитка є найпопулярнішим товаром за доступною вартістю. Щоб замовити матеріал, варто звернутися до наших менеджерів за номером телефону або купити на сайті.

Інтернет – магазин тротуарної плитки Завод Бруківки пропонує широкий асортимент видів (форм) тротуарної плитки від різних виробників. Наша компанія, як офіційний дилер багатьох заводів тротуарної плитки має можливість здійснювати продаж будівельних матеріалів в Бучі за привабливими цінами.

Також наша компанія спеціалізується на укладанні тротуарної плитки. Наші спеціалісти готові допомогти покласти тротуарну плитку ціна в Бучі визначається в залежності від складності та обсягу замовлення. Додатково на сайті можна переглянути прайс-лист з актуальними цінами на товари. У нас можливо придбати будматеріали з доставкою власним автомобілем в Бучі, Києві, Київській області та в будь-який регіон України.

Тротуарна плитка Буча
Тротуарна плитка Буча