Тротуарна плитка Бровари

Бренд

Переваги тротуарної плитки

Відділ продажу

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Доставка

Виконуюмо доставку за мінімальними цінами

Оплата

Готівкою по факту доставки

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Документи

На кожен проданий товар ми маємо на нього сертифікати, видаткові

Купити тротуарну плитку Броварах

Ще декілька десятиліть назад бруківка тротуарна майже не використовувалась. Більш популярним покриттям вважався асфальт, бетон та натуральне каміння. З часом бруківка стає лише популярнішою, що робить її продаж в Броварах є досить прибутковою справою. Зараз виробництво тротуарної плитки/бруківки здійснюється з використанням різних технологій, але найбільш популярним залишається метод вібропресування.

Важливі властивості продукції

Тротуарна плитка Бровари від виробника досить затребувана завдяки своїм технічним параметрам та властивостям. Продукція відрізняється міцністю та довговічною експлуатацією зі збереженням початкових характеристик на весь строк служби. Морозостійкість, легка укладка тротуарної плитки та можливість здійснення часткової заміни елементів – все це збільшує популярність матеріалу для мощення дорожнього покриття в Броварах.

За допомогою сучасних технологій можна виготовляти різний відтінок та вид (форму) тротуарної плитки. Товщина тротуарної плитки впливає на міцність, саме від цього параметра залежить яке навантаження здатна витримати готова продукція. Завдяки використанню безпечних барвників можна отримати потрібний колір тротуарної плитки та створити неповторні візерунки.

Переваги продукції

Більша частина сучасних виробників тротуарної плитки використовують метод  вібропресування, який полягає в ущільненні сухих бетонних сумішей. В результаті продукція виходить надзвичайно міцною та морозостійкою. Перевагами такої плитки вважають:

  • Універсальність – висока якість виробів дозволяє використовувати їх на ділянках з різним навантаженням.
  • Довготривале експлуатування – спеціальні технології виробництва дозволяють виготовляти міцну продукцію, що є гарантією її довговічності. Навіть під впливом атмосферних опадів, вироби не змінюють колір на форму.
  • Доступна ціна – висока вартість спеціального обладнання окупається уже після декількох випусків партії, що дозволяє знижувати собівартість продукції.

Інтернет – магазин тротуарної плитки Завод Бруківки є офіційним дилером багатьох виробників в Україні. Співпраця з багатьма заводами тротуарної плитки дозволяє пропонувати клієнтам широкий асортимент сучасної продукції за доступними цінами. На нашому сайті можна переглянути актуальний прайс-лист та купити плитку в Броварах, Києві та Київській області. За необхідності можна замовити доставку або фахівців, які готові покласти тротуарну плитку, ціна визначається в індивідуальному порядку.

Тротуарна плитка Бровари
Тротуарна плитка Бровари