Тротуарна плитка Бориспіль

Бренд

Переваги тротуарної плитки

Відділ продажу

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Доставка

Виконуюмо доставку за мінімальними цінами

Оплата

Готівкою по факту доставки

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Документи

На кожен проданий товар ми маємо на нього сертифікати, видаткові

Купити тротуарну плитку в Борисполі

Бруківка тротуарна Бориспіль має досить привабливий вигляд. Завдяки цьому факту вона гармонійно прикрасить будь-який ландшафт, доповнивши красу природи. Плюсом бруківки також є простота укладання та економічність. У порівнянні з асфальтом, укладка тротуарної плитки в Борисполі, в результаті обійдеться у рази дешевше.

Чому слід обрати Завод Бруківки?

Компанія Завод Бруківки протягом багатьох років, займається продажем якісних елементів мощення, виготовлених високотехнологічним обладнанням. Купити тротуарну плитку від виробника у Броварах з доставкою маніпулятором можна звернувшись до нас. Також ми пропонуємо покласти тротуарну плитку, ціна послуги залежить від складності замовлення.

Тротуарна плитка сьогодні є одним із найбільш застосовуваних, доступних та сучасних матеріалів для покриття доріжок у парках та скверах, тротуарів, пішохідних підходів до будівель, території приватних котеджів. Велику популярність це покриття завоювало завдяки технологічній простоті укладання та, на відміну від асфальту, плитка проста в обслуговуванні. Сировиною для виготовлення плиткових елементів є щебінь, пісок, цемент. Їхнє застосування дозволяє збільшити міцність, підвищити експлуатаційний термін покриття. Бориспіль – одне з міст, куди можна замовити необхідні будматеріали високої якості з гарантією. Ознайомитися з актуальним прайс-листом завжди можна на нашому сайті.

Різноманітність асортименту

Інтернет – магазин тротуарної плитки Завод Бруківки пропонує широкий асортимент продукції, придбати яку можна в Борисполі, Києві, Київській області та по всій країні. Виробники тротуарної плитки з якими ми співпрацюємо:

  • Юніград – продукція виробника відповідає критерію ціна/якість. Має широку гаму кольорів тротуарної плитки та більш як 30 видів продукції.
  • Еко – завод тротуарної плитки який з’явився на ринку порівняно недавно, але вже завоював інтерес покупців. Готова продукція відрізняється показниками міцності, зовнішнім виглядом та якістю.
  • Ковальська – пропонує різноманітний вид (форму) тротуарної плитки для створення унікальних композицій. Є різна товщина тротуарної плитки що дозволяє використовувати її для зон з різним навантаженням.
  • Золотий Мандарин – виробництво тротуарної плитки/бруківки контролюється власною лабораторією, що суттєво знижує вартість кінцевого продукту.

Ми готові забезпечити плиткою за доступними цінами в Борисполі та інших містах незалежно від обраного виробника.

Тротуарна плитка Бориспіль
Тротуарна плитка Бориспіль