Про компанію

Завод Бруківки – інтернет – магазин тротуарної плитки, який здійснює продаж будівельних матеріалів понад 10 років. Ми пропонуємо широкий асортимент бруківки тротуарної для облаштування будь-яких територій за найкращими цінами. Наша компанія є офіційним дилером відомих заводів тротуарної плитки, таких як ТМ Золотий Мандарин, Ковальська, Еко, Юнігран, Благобуд, Моноліт Брук та Мега Брук. В нашому офісі в Києві кожен може вибрати потрібний вид та колір тротуарної плитки.

Ціни на продукцію

Завод Бруківки – компанія, яка є офіційним дилером бруківки високої якості з гарантією не менше 10 років. Кожен виробник тротуарної плитки з яким ми співпрацюємо має команду фахівців з багаторічним досвідом та використовує сучасні технології.

Ціна представлених нами товарів залежить від обраної торгової марки, кольору та виду (форми) тротуарної плитки. У нас можна купити тротуарну плитку від виробника за самою привабливою вартістю для різного навантаження. Бруківка використовується для благоустрою різноманітних доріжок, що провокує появу нових різновидів продукції. Всі вироби відрізняються властивостями, розміром, формою та технологіями виробництва.

Різновиди тротуарної плитки та її властивості

Сьогодні існує кілька популярних різновидів, які діляться спираючись на технологію виробництва тротуарної плитки/бруківки:

 • вібролита плитка – відрізняється легкістю виробництва без застосування дорогого спеціалізованого обладнання. В результаті можна отримати вироби середньої якості та міцності. Виробництво можливо навіть в домашніх умовах, за допомогою використання спеціальних форм;
 • вібропресовані вироби – виготовляється з сухих сумішей на спеціальному обладнанні. Технологія дозволяє отримати плитку високої якості з морозостійкістю. Високі показники міцності дозволяють використовувати плитку для зон з інтенсивним навантаженням;
 • гіперпресована плитка – відрізняється надзвичайною міцністю та морозостійкістю. Виробництво передбачає напівсухе пресування;
 • бруківка – вироби з натуральних видів каміння. Товщина тротуарної плитки у цьому випадку складає не менше 600 мм. Використовується для укладки в зонах зі значним автомобільним рухом.

Чому ми кращі за конкурентів?

В сучасному світі існує не тільки безліч різновидів будівельних матеріалів, але й використовуються десятки методів укладки тротуарної плитки. Кожен з них має свої особливості, а отже слід лише обрати той, який допоможе правильно здійснити мощення. Ми маємо спеціалістів які зможуть покласти тротуарну плитку ціна такої послуги залежить від багатьох факторів, а тому визначається після уточнення усіх нюансів замовлення.

Перевагами нашої компанії слід вважати:

 • багаторічний досвід роботи;
 • можливість замовити необхідні товари та послуги з гарантією в Києві, Київській області та по всій Україні;
 • в прайс-листі зазначені завжди актуальні та чесні ціни від виробників;
 • швидке виконання замовлення будь-якої складності;
 • доставка в будь-який регіон країни власним транспортом;
 • великий вибір плитки, бруківки та бордюр, які завжди є в наявності;
 • замовити необхідні вироби можна на сайті, в офісі або за номерами телефонів;
 • на кожне замовлення оформлюється договір, що виключає виникнення непорозумінь та суперечок;

наявність декількох способів оплати придбаних товарів. Є можливість готівкового та безготівкового розрахунку. Покупці можуть здійснювати оплату готівкою після доставки або перераховувати кошти на карту Приватбанку. Для підприємств є можливість здійснювати оплату безготівковим способом.