Укладання тротуарної плитки

Однією з найбільш затребуваних послуг компанії “Завод Бруківки” є укладання тротуарної плитки та бруківки під ключ. Ми гарантуємо найкращу ціну за квадратний метр. Мощення доріжок відбувається за договором з обов’язковим дотриманням технології укладання. Ціна укладання тротуарної плитки та бруківки складається з вартості влаштування основи та мощення самої тротуарної плитки за 1 м2. Для визачення точної вартості робіт на ділянку виїжджає інженер.

Привабливий зовнішній вигляд тротуарного покриття протягом тривалого терміну експлуатації залежить від двох складових: якості тротуарної плитки та дотримання технології її укладання. Грунтуючись на багаторічному досвіді, рекомендуємо довіряти роботи з мощення бетонної бруківки лише професіоналам з досвідом проведення конкретного необхідного виду робіт.

Наші переваги

Безкоштовний замір

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Гарантія

Гарантія на всі роботи 5 років.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Оплата

Готівкою або безготівковий розрахунок з ПДВ

Доставка

Виконуюмо доставку бруківки за мінімальними цінами

Вартість укладання тротуарної плитки

Найменування робіт Од. вим. Ціна, грн
Укладання тротуарної плитки на готову основу м² 180
Укладання тротуарної плитки з підготовкою основи (щебінь + пісок) м² 250
Укладання тротуарної плитки з підготовкою бетонної основи м² 300
Встановлення садового бордюру (50-20-6)  шт 70
Встановлення паркового бордюру (100-20-6) шт 120
Встановлення дорожнього бордюру (100-30-15) шт 180
Виїмка грунту м² 50
Монтаж водовідвідних лотків мп 110
Порізка бруківки мп 60
Укладання тротуарної плитки Старе місто м² 180
Укладання тротуарної плитки Цеглина м² 180
Укладання тротуарної плитки Подвійне Т м² 200

Фото виконаних робіт

Вибрати тротуарну плитку та бруківку

Рекомендації по укладанню тротуарної плитки

Зняття грунту

Верхній шар грунту необхідно зняти на глубину не менше 25-35 см від розрахункового рівня поверхні плитки для формування основи з щебеню і піску. Глибина зняття грунту залежить як від типу грунту так і товщини тротуарної плитки. Для пусинистих грунтів (мають властивість промерзати), глибина має бути більшою, щоб промерзлий деформований грунт не спотворював геометрію поктриття тротуару або садової доріжки.

Установка бордюру

Бордюри – важливий елемент будь-якої садової доріжки або тротуару вимощених тротуарною плиткиою. Вони забезпечують не тільки привабливий зовнішній вигляд, закінчиний зовнішній вигляд об’єкту, але й надають жорсткості всієї конструкції, перешкоджаючи розповзанню подушки, облаштованої під плиткою.

Підготовка основи

Основа під плитку при укладанні на грунт складається з нижнього шару – утрамбованого щебеню фрації 5х20 мм висотою близько 150 – 200 мм. Верхній шар відсіву не ущільнюється, але може бути вирівняний правилом для компенсації можливого перепаду висоти ущільненням тротуарної плитки віброплитою. Верхній шар відсіву має перевищувати бажану висоту покриття перед ущільнення на 5 мм. Також необхідна наявність уклонів бетонної основи для стоку води. Для відведення води з поверхні повинен бути достатній ухил – 2%.

Укладання тротуарної плитки

В ході данного етапу необхідно стежити за щільністю основи, утримуючи її на максимумі. Уклавши плитку потрібно додатково підбити її киянкою. На заключному етапі мощення поверхню покриття слід ущільнити за допомогою вібролити до монолітного стану. Коли елементи бруківки укладені, портібно засипати готову ділянку піском, після чого затерти щіткою шви.

Скільки коштує укладка тротуарної плитки в Києві?

Середня ціна укладання тротуарної плитки в Києві визначається обсягом робіт і складає від 200 грн за м2.

Скільки коштує виїзд майстра на об’єкт для проведення замірів?

При обсязі робіт від 150 м2, виїзд майстра на об’єкт безкоштовний.