Тротуарна плитка Планета РС

Переваги тротуарної плитки

Відділ продажу

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Доставка

Виконуюмо доставку за мінімальними цінами

Оплата

Готівкою по факту доставки

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Документи

На кожен проданий товар ми маємо на нього сертифікати, видаткові

Завод Бруківки Планета РС

Контакти

  • Моб.: +38 (067) 727-55-33
  • Офіс: м. Київ, вул. Авiаконструктора Iгоря Сiкорського, 8
  • Склад смт. Бородянка, Центральна 224/16

Доставка

  • Доставка маніпулятором по м. Київ та Київській області
  • Також можлива доставка по Україні.

Оплата

  • Готівкою по факту доставки
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ

Виберіть колір тротуарної плитки

сірий

коричневий

персиковий

червоний

оливковий

чорний

жовтий

білий

колор-мікс

колор-мікс

колор-мікс

Купити тротуарну плитку Планета РС

Тротуарна плитка від виробника Планета РС це ідеальний варіант матеріалу для кладки, з яким можливе оформлення тротуарів, доріжок та міських площ. В наявності завжди широкий асортимент кольорів тротуарної плитки. Виробник тротуарної плитки зробив все, щоб покупцю були доступні найпопулярніші за розміром варіанти бруківки.

Особливості продукції виробника

Стандартизовані розміри бруківки тротуарної дозволяють оживити територію біля приватного сектору, комерційних споруд та адміністративних споруд. Універсальність плитки передбачає можливість поєднувати різні по колірній гамі матеріали та формувати цікаві візерунки. Висока стійкість до температурних перепадів, міцність та довговічність забезпечують популярність товару на вітчизняному ринку.

Бруківка Планета РС має різні за розміром “бруски” стандартизованих розмірів. Також виробник пропонує декілька різних видів (форм) тротуарної плитки, які до вподоби багатьом нашим покупцям. Завод тротуарної плитки Планета РС в Бородянці також пропонує колекції різнорозмірних камінців. Є набори з додатково обробленими кутами та варіанти, максимально схожі з природним камінням яке використовувалось в старовинні часи.

Для створення неперевершеного зовнішнього виду та імітацій в процесі виробництва тротуарної плитки/бруківки в цементну суміш додаються спеціальні барвники. В залежності від призначення може використовуватись різна товщина тротуарної плитки: 40-60 мм призначені для незначних навантажень, 80-120 мм витримує навіть рух тяжкої техніки.

Переваги нашого магазину

Навіть на відстані кожен хоче купити продукції найкращих виробників. Інтернет – магазин тротуарної плитки Завод Бруківки займається продажем бруківки тільки від перевірених виробників, завдяки чому може гарантувати високу якість готових будівельних матеріалів з привабливою вартістю.

Також одне з профільних направлень компанії – укладка тротуарної плитки. Ми пропонуємо покласти тротуарну плитку ціна робіт залежить від різних факторів, а тому визначається індивідуально з кожним клієнтом.

На сайті кожен клієнт має можливість переглянути актуальні ціни в прайс-листі та замовити обраний товар з доставкою в будь-який регіон України, Києва та Київської області має можливість оформити замовлення в нашому офісі та забрати потрібну тротуарну плитку зі складу ( смт. Бородянка, вул. Центральна, 224/16). За необхідності можна проконсультуватися з нашими менеджерами зателефонувавши за номером телефону.