Тротуарна плитка Моноліт-Брук

Популярні товари

Каталог товарів

Переваги тротуарної плитки

Відділ продажу

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Доставка

Виконуюмо доставку за мінімальними цінами

Оплата

Готівкою по факту доставки

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Документи

На кожен проданий товар ми маємо на нього сертифікати, видаткові

Кольорова гама

сірий

коричневий

персиковий

червоний

оливковий

чорний

жовтий

білий

лава

граніт

кора

мушля

флора

зола

бурштин

сталь

каштан

базальт

Завод Бруківки – офіційний дилер

Офіс

 • Моб.: +38 (067) 727-55-33
 • Офіс: м. Київ, вул. Авiаконструктора Iгоря Сiкорського, 8

Купити тротуарну плитку Моноліт-Брук

Тротуарна плитка “Моноліт-Брук”  – сучасний матеріал з бетону для дорожнього покриття, садових та пішохідних тротуарів, міських площ. Протягом десятиліть бруківка з натуральних каменів нагадувала за формою цеглу або бруски, завдяки чому отримала свою теперішню назву. Сьогодні тротуарна плитка від виробника виготовляється з різноманітного матеріалу, але найчастіше з бетонної суміші. Існує декілька видів (форм) тротуарної плитки та широкий асортимент кольорів продукції від Моноліт Брук.

Особливості підбору будматеріалів

Завод тротуарної плитки Моноліт Брук займається випуском виробів виготовлених методом вібропресування. Виробництво тротуарної плитки/бруківки здійснюється на спеціальному обладнанні німецького виробництва, що є гарантією високої якості продукцію.

Перед тим, як придбати товар будь-якого виробника тротуарної плитки необхідно обрати найкращий варіант. Тому слід звернути увагу на наступні характеристики:

 • Форма елементів. Вважається що чим простіший вид, тим легше та швидше здійснюється укладка тротуарної плитки. В свою чергу фігурні елементи дозволяють створювати різноманітні візерунки, які зроблять покриття особливим.
 • Габарити. Вироби великих розмірів слід використовувати для територій з правильною формою. Дрібні елементи підійдуть для хвилястих доріжок та майданчиків круглої форми.
 • Висота виробів. Чим більша товщина тротуарної плитки, тим більші навантаження вона здатна витримувати.

Слід пам’ятати що колір тротуарної плитки не має важливого значення у виборі необхідних товарів та є справою смакових уподобань. Але важливо щоб вироби були без сторонніх вкраплень, будь-яких плям або тріщин.

Переваги продукції Моноліт-Брук

Наша компанія пропонує безліч будівельних матеріалів від Моноліт Брук, які відрізняються розмірами, формами та кольором. В наявності можна знайти плитку прямокутної, квадратної форми, ромб, соти, подвійне Т. при цьому це далеко не всі види елементів, які випускає Моноліт Брук. Також ми здійснюємо продаж колекцій, які складаються з виробів різних форм та габаритів.

До переваг слід віднести:

 • універсальність виробів – плитку можна укладати в різних зонах: приватних або громадських. В асортименті виробника можна знайти елементи для будь-яких цілей;
 • хороші показники міцності, зносостійкості, довговічності;
 • легка укладка та можливість за необхідністю часткової заміни елементів;
 • матеріали є екологічно чистими та безпечними для використання;
 • великий вибір кольорів та форм;
 • доступна вартість готових виробів.

Чому краще придбати плитку у нас?

Купити плитку від Моноліт-Брук у нас потрібно за декількома причинами. По-перше, саме інтернет – магазин тротуарної плитки Завод Бруківки є офіційним дилером виробника, а отже пропонує найкращі вироби у співвідношенні ціна/експлуатаційні властивості. Запропонована тротуарна плитка зберігає свої властивості та чудовий зовнішній вид протягом десятиліття.

Замовити вироби Моноліт-Брук в будь-якому об’ємі та переглянути діючий прайс-лист можна на нашому сайті. За необхідності нашою компанією здійснюється доставка замовлення на вказану адресу. Доведення продукції можливе в Києві, Київській області та по всій Україні.

Завод Бруківки не тільки пропонує великий вибір бруківки, але й має досвід мощення. Саме від правильного викладання залежить довговічність тротуарної плитки, а також зовнішній вигляд готового покриття. Наша команда пропонує покласти тротуарну плитку ціна послуги визначається індивідуально. У випадках виникнення будь-яких питань наші спеціалісти завжди готові надати необхідну консультацію.

Моноліт-Брук тротуарна плитка
Завод тротуарної плитки Моноліт-Брук

🍀 Які ціни на тротуарну плитку Моноліт-Брук?

Ціна на тротуарну плитку Моноліт-Брук варіюється від 265 до 510 грн.

💰 Де купити тротуарну плитку Моноліт-Брук?

Ви можете купити тротуарну плитку Моноліт-Брук онлайн на сайті Zavod Brukivky.

🍀 Який термін служби тротуарної плитки Моноліт-Брук?

Термін служби тротуарної плитки Моноліт-Брук залежить від багатьох факторів. При правильному укладанні та експлуатації до 40 років і більше.

💎 Які форми тротуарної плитка Моноліт-Брук найбільш популярні?

Найбільш популярними є форми: Сіті Мікс 4, Цеголка, Антіка.