Тротуарна плитка Вишгород

Бренд

Переваги тротуарної плитки

Відділ продажу

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Доставка

Виконуюмо доставку за мінімальними цінами

Оплата

Готівкою по факту доставки

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Документи

На кожен проданий товар ми маємо на нього сертифікати, видаткові

Купити тротуарну плитку в Вишгороді

Тротуарна плитка Вишгород має зараз величезну популярність. Її використовують для паркувань та прибудинкових територій, для літніх кафе та дитячих майданчиків. Такий будівельний матеріал виготовляють із цементу, піску та щебеню. Колір тротуарної плитки отримують завдяки спеціальним барвникам. Продаж бруківки у Вишгороді здійснює інтернет-магазин тротуарної плитки Завод Бруківки.

Особливість товщини плитки

Укладка тротуарної плитки повинна здійснюватися з урахуванням усіх параметрів. Необхідна товщина тротуарної плитки залежить від цілей для яких вона необхідна:

  • плитка товщиною 80 мм може застосовуватися навіть для стоянок вантажівок;
  • 60 мм товщини достатньо для застосування під зони паркування легкових автомобілів;
  • для пішохідної зони найкраще встановлювати плитку 40 мм;
  • для садових та паркових стежок чудово підійде плитка 25 мм.

Переваги плитки

Перевагою використання плитки є не тільки її доступна ціна, а й висока якістьВиробники тротуарної плитки використовують для виготовлення метод  вібропресування. Виробництво тротуарної плитки/бруківки цим методом забезпечує максимальну щільність, що є гарантією міцності цього матеріалу.

Тротуарна плитка від виробника також відрізняється:

  • надійністю;
  • довговічністю;
  • стійкістю до вологи;
  • морозостійкістю;
  • естетичною привабливістю;
  • універсальним застосуванням.

Шорстка поверхня матеріалу не дає можливості на ньому утворюватися крижаній кірці, тому плитка чудово підходить для застосування в зимовий час у Вишгороді. Широкий асортимент видів (форм) тротуарної плитки дозволяє її комбінувати, в результаті чого виходять незвичайні візерунки та міські пейзажі.

Як купити тротуарну плитку у Вишгороді?

Купити продукцію від заводу тротуарної плитки в будь-якій кількості для монтажу у Вишгороді можна в компанії Завод Бруківки. На сайті можна замовити обрані будматеріали з доставкою по Вишгороду, Києву та Київській області. Здійснити купівлю можна також з будь-якого регіону України.

Вартість тротуарної плитки у Вишгороді сьогодні залежить від форми, товщини, кольору та якості продукції, обсягу замовлення та місця доставки. Актуальний прайс-лист можна переглянути на нашій сторінці. Додатково пропонуємо послуги бригади, яка готова покласти тротуарну плитку ціна визначається в індивідуальному порядку, враховуючи всі деталі замовлення.

Тротуарна плитка Вишгород
Тротуарна плитка Вишгород