Тротуарна плитка Біла Церква

Бренд

Переваги тротуарної плитки

Відділ продажу

Отримайте консультацію
Моб.: +38 (067) 727-55-33

Вартість

Вигідні ціни для оптових клієнтів, будівельників.

Знайшли дешевше?

Ми знизимо ціну або зробимо таку ж!

Доставка

Виконуюмо доставку за мінімальними цінами

Оплата

Готівкою по факту доставки

Безготівковий розрахунок з ПДВ

Документи

На кожен проданий товар ми маємо на нього сертифікати, видаткові

Купити бруківку в Білій Церкві

Тротуарна плитка Біла Церква вже давно вважається доступним будівельним матеріалом для створення дорожнього покриття. З її допомогою можна підкреслити колорит міста та вулиць Білої Церкви. Також так виробники тротуарної плитки дають можливість заявити про свою серйозність власникам магазинів, салонів та інших місць обслуговування. За допомогою бруківки тротуарної можна легко надати паркам та скверам додаткового комфорту.

Особливості тротуарної плитки від заводу

Тротуарна плитка від виробникаціна якої відрізняється особливою вигодою, дозволяє отримувати високу якість завдяки особливим технологіям виробництва. Заводи тротуарної плитки використовують для створення елементів тільки якісні матеріали, такі як:

 • бетон марок В30 та В35;
 • якісний пісок;
 • барвники.

Виробництво тротуарної плитки/бруківки найчастіше здійснюється за допомогою технології вібропресування, яка передбачає два основні етапи виробництва: трамбування та висушування. Простий технологічний процес допомагає знижувати вартість продукції, що сприяє її популярності.

Переваги співпраці з нами

Ціна продажу тротуарної плитки безпосередньо залежить від обсягу, торгової марки та виду (форми) тротуарної плиткиУкладка тротуарної плитки є відмінним варіантом для доріжок і під’їздів на приватній, громадській та промисловій території. Але тільки якщо встановлено правильно. Наші спеціалісти можуть покласти тротуарну плитку ціна робіт визначається індивідуально.

Інтернет – магазин тротуарної плитки Завод Бруківки є офіційним представником різних заводів, тому у нас можна купити вироби з найбільш привабливими цінами на території України. До того ж наші майстри мають високу кваліфікацію. Вони здатні реалізувати проект будь-якої складності. До основних переваг співпраці з нами належить:

 • широкий асортимент товарів з гарантією та сертифікатами якості;
 • підбір товщини тротуарної плитки виходячи з призначення;
 • в наявності завжди є різноманітний колір тротуарної плитки
 • безкоштовне складання кошторису та консультації;
 • співробітництво виключно за офіційно складеним договором;
 • чітке виконання всіх зазначених термінів;
 • послуги від висококваліфікованих майстрів;
 • наявність власного транспорту.

На сайті завжди можна знайти актуальний прайс-лист, а також замовити обраний товар з доставкою в Білу Церкву, Київ, Київську область та інші регіони країни.

Тротуарна плитка Біла Церква
Тротуарна плитка Біла Церква